Mahmut Ütük durmak yok yola devam dedi

Mahmut Ütük durmak yok yola devam dedi

ORTAKÖY BELEDİYE BAŞKANI MAHMUT ÜTÜK BİR GAZETEYE VERDİĞİ DEMEÇTE BEN 5 YILIĞINA GELMİŞTİM AMA PARTİM VE VATANDAŞLARIMIZ TEVECCÜH GÖSTERİRSE TEKRAR ADAY OLACAĞIM DİYEREK ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

Ortaköy Belediyesi son günlerde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Özellikle asfalt çalışmalarında yoğunlaşan Ortaköy Belediyesi son bir ayda;Şehit Mehmet Ali Demir Caddesi, Toki evleri içi, Yeni Mahalle Çetin Sokak, Cami Sokak ve Çiftevi caddesin de 12 Kilometre sıcak asfalt,3,5 Kilometre satıh kaplama olmak üzere toplam 15.5 Kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdi. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Ortaköy Belediye Başkanı Mahmut Ütük şunları söyledi. Ortaköy belediyesi olarak inanın çok zor şartlar altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İller bankasının %50 lere varan kesinti ve personel fazlalığına rağmen hem geriye dönük borçları ödüyoruz hem de bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Neticede Ortaköy halkına layık olmaya çalışıyoruz. Bize bu görevi verdiklerinde hedefimiz başarmaktı inşallah hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz. Biz Ortaköy’lü hemşerilerimizi çok seviyoruz dedi.
Yaklaşan seçimleri hatırlatarak tekrar aday mısınız sorusunu sorduğumuzda şöyle cevap verdi. Ben bu dönem aday olduğumda 5 yıllığına oluyorum dedim ama hem partimiz hem de vatandaşlarımız tekrar aday olmamı istiyorlar. Halkımız teveccüh gösterirse tekrar aday olacağım dedi

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.